Metalurg w Laboratorium
Mellon Poland Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 11 stycznia, 09:36

Opis stanowiska

Mellon Poland Sp. z o.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon. Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Rzeszowie, poszukujemy osoby na stanowisko: Metalurg w Laboratorium

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie zespołu w realizacji działalności badawczo-rozwojowej w Pracowni Badań Wytrzymałościowych
  • Wsparcie zespołu w procesie nawiązania współpracy pomiędzy Centralnym Laboratorium Materiałowym a Laboratorium Badań Materiałów dla Przemysłu Lotniczego firmy zewnętrznej
  • Samodzielne prowadzenie badań i analiz w Pracowni Badań Wytrzymałościowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Technologia chemiczna / Inżynieria Chemiczna i Procesowa / Inżynieria Materiałowa
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu badań i prób produkcyjnych
  • Znajomość metod badawczych, procesów specjalnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane

  • Udział w projektach badawczo-rozwojowych

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowej firmy produkcyjnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta MultiSport
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę na czas określony (z możliwością przedłużenia)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • technologia chemiczna

Curriculum vitae