Serwisant Instalacji Sanitarnych
GRH Polska
Rzeszów, Podkarpackie

praca 21 czerwca, 11:54

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Przeglądy, konserwacja, naprawa instalacji i urządzeń sanitarnych oraz HVAC

Wymagania

  • • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy

  • Działamy na rynku od 2004 roku.Specjalizujemy się w wykonawstwie dużych i profesjonalnych instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Zatrudniamy ponad 170 osób. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Serwisanta Instalacji SanitarnychMiejsce pracy: Kraków (obsługa województwa)Oferujemy:• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00,• Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,• Ubezpieczenie na życie,• Wyjścia integracyjne.Zakres obowiązków:• Przeglądy, konserwacja, naprawa instalacji i urządzeń sanitarnych oraz HVACNiezbędne umiejętności i kwalifikacje• Doświadczenie na podobnym stanowisku,Jeśli zainteresowała Cię oferta – wyślij CV i daj się poznać.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae