Specjalista ds. sprzedaży systemów CAM
GRH Polska
Rzeszów, Podkarpackie

praca 21 czerwca, 08:58

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Pozyskiwaniem nowych klientów i identyfikacją ich potrzeb• Rozwojem sprzedaży oferowanego przez firmę oprogramowania CAM• Negocjowaniem warunków umów i ich finalizacją

Wymagania

  • Jeśli:praca Specjalisty ds. sprzedaży to dla Ciebie nie tylko obowiązek, ale i pasjaPosiadasz doświadczenie w sprzedaży Posiadasz czynny prawo jazdy Kat. Bto sprawdź, co możesz zyskać dzięki naszej ofercie.

Oferujemy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae