Staż w dziale logistyki
BorgWarner Rzeszów
Jasionka, Podkarpackie

staż 20 czerwca, 09:03

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przegląd logistycznych ustawień systemowych i ich aktualizacja zgodnie z wytycznymi
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w dziale logistyki
  • Wsparcie działu MRP w codziennej pracy z wybranymi dostawcami
  • Wsparcie w tworzeniu raportów

Wymagania

  • Status studenta (ostatni rok licencjatu lub studiów magisterskich) na kierunku Logistyka lub zarządzanie
  • Mile widziane wcześniejsze praktyki w dziale logistyki
  • Mile widziana co najmniej podstawowa znajomość programu SAP oraz Excel

Oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczne godziny pracy dzięki którym połączysz pracę ze studiami
  • Rozwój pod okiem doświadczonego zespołu oraz opiekuna stażu
  • Zaznajomienie z procesami logistyki i planowania w branży motoryzacyjnej

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • logistyka
  • zarządzanie

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae