Praktykant / Praktykantka Działu Księgowości (Zespół Zobowiązań)
Firma Oponiarska Dębica SA / Goodyear Polska
Dębica, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 15 czerwca, 21:06

Opis stanowiska

Firma Oponiarska Dębica S.A./Goodyear Polska Sp. z o.o. poszukuje studentów do odbycia praktyk w Zespole Zobowiązań Lokalizacja: Dział księgowości T.C. Dębica S.A.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • weryfikacja poprawności faktur oraz księgowanie ich w systemie SAParchiwizowanie dokumentów finansowych segregowanie, opisywanie faktur zobowiązaniowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmypomoc przy bieżącej pracy zespołu

Wymagania

  • odpowiedzialna i proaktywna postawa bardzo dobra organizacja pracy mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • możliwość odbycia praktyk w Zespole Zobowiązań w Dziale Finansowym T.C. Dębica - nabycia doświadczenia z zakresu księgowości w międzynarodowej organizacjiwspółpracę w dowolnym terminie i wymiarze godzin

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

praktyka

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • matematyka
  • zarządzanie

Języki

  • angielski (podstawowy)

Informacje dodatkowe

  • Zgłoszenia przyjmujemy do 7 lipca 2023 r. - Zapraszamy do naszego zespołu!

Curriculum vitae