Pracownik recepcji
HR International Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie

praca 15 czerwca, 08:14

Opis stanowiska

HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy. Pracownik recepcji Miejsce zatrudnienia: 72270 Baiersbronn-Schwarzenberg, okolice Stuttgart, Niemcy Klient prowadzi Hotel **** wraz restauracjami oraz infinity pool na dachu. NIE JEST WYMAGANE DOŚWIADCZENIE! Oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie- zarobki do 2500 € brutto • zapewnione zakwaterowanie w pełni wyposażone z WiFi • stabilne zatrudnienie • możliwość rozwoju • możliwość wyjazdu studentów, uczniów • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny • wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych Oczekiwania: • znajomość j. niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację • nienaganny wygląd • otwartość, komunikatywność Obowiązki: • obsługa gości hotelowych • prowadzenie ewidencji gości, obsługa komputera Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • obsługa gości hotelowych
  • • prowadzenie ewidencji gości, obsługa komputera

Wymagania

  • • znajomość j. niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • • nienaganny wygląd• otwartość, komunikatywność

Oferujemy

  • • atrakcyjne wynagrodzenie- zarobki do 2500 € brutto
  • • zapewnione zakwaterowanie w pełni wyposażone z WiFi
  • • stabilne zatrudnienie• możliwość rozwoju
  • • możliwość wyjazdu studentów, uczniów
  • • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • • wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • niemiecki (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

10450 - 10700 PLN

Curriculum vitae