Mistrz Produkcji – branża tworzyw sztucznych
GRH Polska
Rzeszów, Podkarpackie

praca 13 czerwca, 13:11

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Organizowanie prac na kierowanym przez siebie obszarze, w szczególności: zabezpieczanie dostępności materiałów, wystawianie zapotrzebowań materiałowych, koordynowanie zleceń produkcyjnych i organizacja i kontrola pracy pracowników produkcyjnych, nadzorowanie bieżącej produkcji
  • • Optymalizowanie procesu produkcyjnego

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie związane z pracą na stanowisku Mistrza Produkcji?
  • TAK? TO ŚWIETNIE!

Oferujemy

  • Za Twoje zaangażowanie chcemy zaproponować Ci:
  • • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia
  • • Premię uzależnioną od realizacji celu
  • • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (7:00 - 15:00, 15:00 - 23:00, 23:00 - 07:00)
  • • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzenia kwalifikacji
  • Po 3 miesiącach dodatkowe benefity m.in.:
  • • Karta Multisport
  • • Karnety do kina
  • • Pakiet medyczny
  • • Szkolenia dedykowane
  • • Imprezy integracyjne
  • • Dofinansowanie do studiów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa

Curriculum vitae