Starszy Asystent/ka projektanta branży elektrycznej
PROMOST CONSUTLING SP ZO.O. SP.K
Rzeszów, Podkarpackie

praca 13 czerwca, 11:19

Opis stanowiska

Praca w firmie Promost Consulting w Rzeszowie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wykonywanie pod nadzorem przełożonego opracowań projektowych w zakresie branży elektrycznej, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe; doświadczenie w projektowaniu sieci branży elektrycznej, oświetlenia ulicznego; uprawnienia do projektowania branży elektrycznej

Mile widziane

  • dobra znajomość programu AutoCAD; obsługa pakietu MS Office (Word, Excel); bardzo dobra organizacja czasu pracy; umiejętność pracy w zespole; prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin; udział w kompleksowej realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych; pracę w doświadczonym, wielobranżowym zespole projektowym; wsparcie rozwoju zawodowego: mentoring, szkolenia, wydarzenia branżowe; dofinansowanie do ubezpieczenia i do karty sportowej; wydarzenia intergacyjne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektrotechnika
  • energetyka

Curriculum vitae