Administrator Infrastruktury IT
GRH Polska
Rzeszów, Podkarpackie

praca 12 czerwca, 12:26

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Projektowanie i realizacja projektów z zakresu: wdrażania usług IT w nowych organizacjach i lokalizacjach; rozwój infrastruktury IT• Opracowywanie strategii Infrastruktury IT oraz proponowanie i wdrażanie standardów infrastrukturalnych• Instalacja i konfiguracja systemów macierzowych i wirtualizacyjnych• Nadzór nad wdrażaniem systemów IT• Sporządzanie dokumentacji technicznej/projektowej z przeprowadzonych działań

Wymagania

  • • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego specjalisty IT/architekta IT/administratora IT lub pokrewnym• Znajomość instalacji i konfiguracji systemów macierzowych i wirtualizacyjnych• Znajomość systemów z rodziny Windows i Linux

Oferujemy

  • • Wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B• Elastyczne godziny - rozpoczęcie pracy między 7 a 9 (8h)• Dużą swobodę w realizacji własnych autorskich pomysłów• Elastyczność we wdrażaniu zmian, w budowaniu strategii realizacji projektów IT• Dostęp do produktów i usług Firmy po preferencyjnych cenach (abonament telefoniczny, dostęp do Internetu i telewizji, sprzęt elektroniczny)• Benefity: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae