Manager ds. sprzedaży rozwiązań IT na rynek Public
GRH Polska
Rzeszów, Podkarpackie

praca 12 czerwca, 10:52

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Pozyskiwanie nowych klientów w rynku publicznym• Badanie i kreowanie potrzeb u klientów z szczególnym uwzględnieniem sprzedaży własnych produktów IT• Prowadzenie spotkań, prezentacji, dialogów technicznych i negocjacji• Przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z wymogami Ustawy o Prawie Zamówień Publicznych

Wymagania

  • • Posiada doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT na rynku publicznym • Bardzo dobrze zna ustawę: Prawo Zamówień Publicznych• Nie ma problemów z prowadzeniem rozmów, a w szczególności konsultacji i dialogów technicznych z klientem• Posiada czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • • Umowa B2B• Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia (jeśli jesteś dobry w tym co robisz, firma Ci zaoferuje odpowiednio dopasowaną podstawę:))• System premiowy uzależniony od realizacji założonego budżetu• Praca w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem• Niezbędne wsparcie z innych działów: Telemarketing, Dział Wsparcia sprzedaży (pomoc w dokumentach sprzedażowych), Dział Zamówień Centralnych (wsparcie przy zamówieniach), Dział Projektowy (Wsparcie Analityków oraz Business Development Managerów)• Pełen sprzęt niezbędny do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop• Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny• Opieka medyczna z PZU• Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą• Coroczne imprezy integracyjne• A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!

Forma zatrudnienia

inne

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae