Kreślarz
JNS SP. Z O.O.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 7 czerwca, 11:05

Opis stanowiska

Jesteśmy biurem projektowym specjalizującym się w kompleksowych projektach w branży budowlanej. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy Kreślarzy do biura w Rzeszowie

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • sporządzanie rysunków lub fragmentów dokumentacji projektowej w oprogramowaniu ArchiCad, we współpracy z projektantem,• aktualizację rysunków,• bieżące wprowadzanie zmian oraz korekt dokumentacji, przygotowywanie wydruków oraz plików projektowych.

Wymagania

  • • wykształcenie minimum średnie• dobra znajomość programu ArchiCad• obsługa komputera, w tym środowiska Office (Excel, Word),,

Mile widziane

  • PRAWO JAZDY KAT B

Oferujemy

  • • pracę w młodym zespole, w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,• rozwój kompetencji poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,• niezbędne narzędzia pracy,• elastyczne formy zatrudnienia,• miejsce pracy: Rzeszów.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo

Curriculum vitae