Asystent architekta
JNS SP. Z O.O.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 6 czerwca, 14:44

Opis stanowiska

Jesteśmy biurem projektowym specjalizującym się w kompleksowych projektach w branży budowlanej. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy Asystentów Architektów do biura w Rzeszowie

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wykonywanie dokumentacji projektowej
  • Modelowanie i tworzenie dokumentacji w programie ArchiCad
  • Praca w środowisku ArchiCad.
  • Współpraca z członkami zespołu projektowego. Przygotowywanie wizualizacji
  • i projektów 3D.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne (także studenci), .
  • Znajomość zasad rysunku technicznego budowlanego.
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office.
  • Umiejętność biegłego posługiwania się ArchiCad.
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, sumienność

Mile widziane

  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Dostęp no nowoczesnych technik i narzędzi projektowych.
  • Ciekawą pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Rozwój kompetencji, zdobywanie nowych umiejętności.
  • Udział w dużych krajowych oraz światowych realizacjach

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka

Curriculum vitae