Inżynier Budowy
Spec Bau Polska
Kraków, Małopolskie

praca 2 czerwca, 10:52

Opis stanowiska

Inżynier budownictwa planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • systematyczne prowadzenie rozliczenia kosztowego podwykonawców,
  • nadzorowanie wykonania robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy i innym działami.

Wymagania

  • znajomość programu MS Office i AutoCadu
  • umiejętność koordynacji prac podwykonawców oraz sił własnych,
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie przy realizacji obiektów przemysłowych, hal produkcyjno – magazynowych lub/i obiektów kubaturowych (budynki biurowe, przemysłowe)
  • doświadczenie w wycenach i rozmowach z podwykonawcami

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach,
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet Multisport, prywatna opieka medyczna.

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo
  • inżynieria środowiska

Wynagrodzenie

5700 - 7300 PLN

Curriculum vitae