Administrator IT
ML System S.A.
Zaczernie, Podkarpackie

praca 1 czerwca, 14:37

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika do naszego zespołu IT.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • konfiguracja oraz administracja serwerami Windows / Linux
  • konfiguracja urządzeń sieciowych
  • konfiguracja oraz nadzór nad backupami
  • diagnozowanie przyczyn i rozwiązywanie problemów w obszarze administrowanych systemów,
  • zarządzanie środowiskami wirtualnymi,
  • wdrażanie nowych rozwiązań, technologii
  • rozwój narzędzi monitoringu

Wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość środowiska Windows Active Directory
  • bardzo dobra znajomość administracji serwerami Windows / Linux
  • konfiguracja urządzeń sieciowych, znajomość VLAN,
  • umiejętność pisania skryptów (bash, Powershell, Python lub PHP
  • znajomość przynajmniej jednej technologii wirtualizacji (HyperV, VMware, Proxmox

Mile widziane

  • praktyczna znajomość SQL
  • znajomość urządzeń UTM
  • znajomość serwerów pocztowych
  • znajomość systemów automatyzacji Ansible, Puppet
  • podstawowa znajomość systemów klasy ERP

Oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • pakiety medyczne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae