Spedytor Miedzynarodowy /Pracownik biurowy
Europejskie Centrum Logistyczne Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 31 maja, 10:46

Opis stanowiska

Szukamy osoby na stanowisko spedytora międzynarodowego, do obowiązków której będzie należało: Planowanie i organizowanie przewozów krajowych i międzynarodowych Kontakt z przewoźnikami Kompleksowa obsługa klienta, w tym: przygotowanie kalkulacji cenowej, ustalanie warunków przeprowadzenia transportu, negocjacja cen, przygotowanie dokumentacji przewozowej, koordynowanie i monitorowanie procesów przewozowych zlecanych rozwijanie kontaktów handlowych i budowanie długofalowych relacji z partnerami korzystanie z giełd transportowych i obsługi programów spedycyjnych dbanie o pozytywny wizerunek firmy poprzez sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Planowanie i organizowanie przewozów krajowych i międzynarodowychKontakt z przewoźnikami Kompleksowa obsługa klienta, w tym: przygotowanie kalkulacji cenowej, ustalanie warunków przeprowadzenia transportu, negocjacja cen, przygotowanie dokumentacji przewozowej, koordynowanie i monitorowanie procesów przewozowych zlecanychrozwijanie kontaktów handlowych i budowanie długofalowych relacji z partneramikorzystanie z giełd transportowych i obsługi programów spedycyjnychdbanie o pozytywny wizerunek firmy poprzez sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Wymagania

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania stałych relacji z klientami i kontrahentami, umiejętności negocjacyjne, asertywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych)doświadczenie w branży logistycznej, w szczególności w spedycji międzynarodowej

Mile widziane

  • mile widziana znajomość języka angielskiego, ukraińskiego lub rosyjskiego znajomość specyfiki branży transportowej

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracępracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkupracę w zgranym zespolewsparcie przełożonego w każdej sytuacjiswoboda działania, możliwość realizowania własnych pomysłówmożliwość rozwoju zawodowego narzędzia niezbędne do pracy wynagrodzenie: stała podstawa + prowizja

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

0 - 3500 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae