Specjalista / Specjalistka ds. Skarbca
Intec EU Sp. z o.o
Kraków, Małopolskie

praca 30 maja, 10:03

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obsługa i nadzór płatności krajowych i zagranicznych
  • Współpraca z dostawcami w zakresie płatności
  • Wsparcie w monitorowaniu bieżącej sytuacji gotówkowej oraz organizowanie procesu obsługi gotówkowej i bezgotówkowej
  • Tworzenie zestawień i raportów dla celów analizy kosztowej i bieżącej płynności
  • Wsparcie we współpracy z bankami w Polsce i za granicą w obszarze produktów gotówkowych i bezgotówkowych
  • Obsługa produktów trade-finance (gwarancje, akredytywy)
  • Uczestnictwo w projektach mających na celu usprawnianie i ulepszanie procesów biznesowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, min. studia licencjackie (preferowane kierunki: rachunkowość, bankowość, finanse, ekonomia)
  • 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu Office na poziomie średniozaawansowanym
  • Wiedza z zakresu podstawowych zasad rachunkowości
  • Umiejętność analitycznego i koncepcyjnego myślenia

Oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae