Edison Engineering Development Program- 2 letni program rotacyjny
Avio Aero- GE Aerospace company
Bielsko-Biała, Śląskie

praca 29 maja, 21:52

Opis stanowiska

Program Edison Engineering w Avio Aero to innowacyjna inicjatywa edukacyjna, która łączy świat lotnictwa i astronautyki z zaawansowaną inżynierią. Inspirując się postacią Thomasa Edisona, jednego z największych wynalazców w historii, program ten skupia się na rozwijaniu kreatywności, umiejętności technicznych oraz ducha innowacji u uczestników, przy jednoczesnym wykorzystaniu tych kompetencji w kontekście lotniczym i kosmicznym. Program rozwoju kadry technicznej Edison to dwuletni cykl rotacyjny dla początkujących inżynierów. Oferujemy etapy rotacji oparte na realizacji projektów dotyczących: systemów, analizy big data, projektowania, jakości, testowania oraz walidacji. W skład programu wchodzą szkolenia techniczne, zaawansowane zajęcia inżynierskie oraz mentoring.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Uczestnictwo w projektach inżynieryjnych: Aktywny udział w różnych projektach inżynieryjnych związanych z rozwojem produktów, procesów produkcyjnych lub usprawnieniami technicznymi.
  • Badania i rozwój: Przeprowadzanie badań nad nowymi technologiami, materiałami lub metodami produkcyjnymi w celu doskonalenia istniejących produktów lub tworzenia nowych rozwiązań.
  • Analiza danych: Zbieranie, analiza i interpretacja danych technicznych w celu identyfikacji problemów lub możliwości poprawy.
  • Projektowanie i obliczenia: projektowanie i analizy wytrzymałościowe związane z komponentami silników lotniczych lub systemami, zapewniając ich zgodność z wymaganiami technicznymi i normami branżowymi.
  • Raportowanie i dokumentacja: Sporządzanie raportów, dokumentacji technicznej i analiz postępów projektów oraz prezentowanie wyników zarządowi i innym zainteresowanym stronom.
  • Doskonalenie procesów: Wdrażanie działań mających na celu ciągłe doskonalenie procesów inżynieryjnych, zapewniających efektywność i jakość pracy.
  • Rozwiązywanie problemów: Identyfikacja, analiza i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z produktami lub procesami produkcyjnymi.
  • Szkolenia i rozwój osobisty: Udział w szkoleniach i programach rozwoju osobistego w celu podnoszenia własnych kompetencji technicznych i umiejętności przywódczych.

Wymagania

  • Posiadasz tytuł magistra inżynierii ze specjalizacją w dziedzinie mechaniki, lotnictwa, energii, wytrzymałości materiałów lub posiadasz status studenta studiów niestacjonarnych II stopnia.
  • Masz do 2 lat doświadczenia po ukończeniu studiów.
  • Wyróżniasz się pasją do inżynierii z silnym nastawieniem technicznym i analitycznym podejściem do rozwiązywania problemów.
  • Wykazujesz silne zaangażowanie w rozwóju kariery w technologii.
  • Ciekawość odkrywania różnych ról i tematów inżynierskich.
  • Jesteś elastyczny w działaniu.
  • Znajomość języka polskiego oraz angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • Doświadczenie stażowe.
  • Skuteczność w działaniu.
  • Silne umiejętności interpersonalne.
  • Nastawienie na ciągły rozwój.

Oferujemy

  • Inteligentne zarządzanie balansem pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • Avio Aero, gdy to możliwe, promuje pracę zdalną i zachęca do utrzymania dobrej, zdrowej i satysfakcjonującej równowagi między pracą a życiem prywatnym. Doceniamy dobrostan naszych pracowników; dlatego oferujemy różnorodne programy doskonalenia mające na celu zachowanie bezpieczeństwa psychicznego i codziennych potrzeb każdego z nas.
  • Total rewards
  • W Avio Aero rozumiemy ważność Nagród i Docenienia pracowników. Dla nowej osoby w zespole Avio Aero mamy przyjemność zaoferować następujący plan benefitów:
  • Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju w światowej klasy globalnym zespole inżynieryjnym
  • Engineering Recognition Day (IRD) to nasz wyjątkowy moment, podczas którego, co roku, jednostki lub zespoły są nagradzane za ich niesamowite osiągnięcia
  • Możliwość rozwoju kariery w branży lotniczej
  • Możliwość pracy przy najwyższej klasy programach militarnych
  • Dostęp do szkoleń i programów mentorskich (indywidualne wsparcie od przydzielonego opiekuna z dostosowaną ścieżką rozwoju)
  • Finansowy bonus roczny uzależniony od poziomu zaszeregowania
  • Nagrody jubileuszowe
  • Premia wakacyjna
  • Premia świąteczna
  • Nagrody uznaniowe
  • Dodatek stażowy
  • Nagrody voucherowe w ramach pracowniczego systemu sugestii
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca zdalna – elastyczność w zależności od rodzaju stanowiska
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę nawet na programy stażowe
  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych do pracy przy monitorze
  • Dofinansowanie kursów językowych (angielski & włoski)
  • Współfinansowanie karty Multisport dla Pracownika i osób towarzyszących
  • Prywatna opieka medyczna Lux Med z możliwością rozszerzenia pakietu na najbliższych członków rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe Generali – wariant podstawowy ubezpieczenia na życie oraz NW całkowicie finansowany przez pracodawcę z możliwością ubezpieczenia członków rodziny i rozszerzenia pakietu
  • Bony mikołajkowe Sodexo dla dzieci pracowników
  • Dofinansowanie kolonii/zimowiska/zielonej szkoły dzieci pracowników
  • Piknik Rodzinny dla Pracowników i ich rodzin
  • Aktywnie działające grupy pracownicze w ramach obszarów Inclusion & Diversity: Project Poland, Women’s Network, Volunteers, HealthAhead, Disability Advocacy Network
  • Inclusion & Diversity
  • Avio Aero jest dumne z bycia pracodawcą równych szans i konsekwentnie dąży do utrzymania środowiska otwartego i różnorodnego. Każda decyzja dotycząca zatrudnienia podejmowana jest niezależnie od pochodzenia narodowego lub etnicznego, religii, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej lub ekspresji, wieku, niepełnosprawności itp. Nie jesteśmy wszyscy tacy sami. Bądź sobą w Avio Aero!

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria środowiska
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika

Curriculum vitae