Specjalista techniczno-handlowy w branży instalacyjnej (HTI BP Południe)
HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Oddział w Krakowie
Rzeszów, Podkarpackie

praca 29 maja, 15:13

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Zajmujemy się sprzedażą hurtową materiałów sanitarnych do budowy sieci kanalizacyjnych, wodociągowych, gazowych, urządzeń i materiałów dla przemysłu w zakresie eksploatacji i budowy instalacji przemysłowych, uzdatniania wody oraz drogownictwa. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonych kandydatów do pracy w naszym zespole na stanowisko: Specjalista techniczno-handlowy w branży instalacyjnej

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • przygotowywanie ofert handlowych i analiza dokumentacji projektowych
  • realizacja zamówień
  • negocjacje i kontakt z dostawcami
  • utrzymywanie oraz rozwój długofalowych relacji z klientami firmy
  • profesjonalną obsługę inwestycji
  • realizację założonych planów sprzedaży
  • ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy w zakresie oferowanego asortymentu

Wymagania

  • wykształcenia wyższe techniczne, mile widziany kierunek inżynieria środowiska
  • znajomości branży instalacyjnej/budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności utrzymania wysokich standardów obsługi klienta
  • praktyczna znajomości Ms Office
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Solidne wsparcia we wdrożeniu się w obowiązki
  • Pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Możliwość realizowania własnych wizji oraz pomysłów
  • Pakiety medyczne i MultiSport

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae