Pracownik Logistyki Magazynowej
Personnel International BPO Sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie

praca 29 maja, 13:22

Opis stanowiska

Praca przy kompletacji zamówień w Centrum Dystrybucyjnym dużej sieci dyskontów spożywczych. Nie wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Kompletacja zamówień

Wymagania

  • chęć do pracy i zarabiania,uprawnienia na obsługę wózków jezdniowych unoszących i/lub podnośnikowych,zaświadczenie psychotechniczne badanie Sanepid

Oferujemy

  • zatrudnienie na miejscu,bezpłatne uzyskanie uprawnień na obsługę wózków jezdniowych (pod warunkiem przepracowania okresu umowy),bezpłatne szkolenie na operatora wysokiego składu, koszt egzaminu UDT pokrywa w 50% pracodawca,bezpłatny 1 lub 2 posiłki dwudaniowe w ciągu dnia pracy (w zależności od ilości godzin),bezpłatna opieka fizjoterapeuty,bezpłatne ubranie robocze,bezpłatna pomoc w założeniu konta bankowego,dojazd do pracy firmowym minibusem (do 100zł miesięcznie),możliwość uzyskania zaliczki na poczet wynagrodzenia,premia za jakość pracy i wydajność,opieka koordynatora w Twoim języku,legalne zatrudnienie,terminowo wypłacane wynagrodzenie do 20-go każdego miesiąca na konto pracownika,stabilną pracę z możliwością awansu,mieszkanie do 500 złotych miesięcznie (pobierane z wynagrodzenia)możliwość wyrobienia zezwolenia na pracę,

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • budownictwo
  • energetyka
  • logistyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • stosunki międzynarodowe
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie

Wynagrodzenie

0 - 7200 PLN

Curriculum vitae