SPECJALISTA DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI
SAFIRO NUTRITION
Wola Dalsza, Podkarpackie

praca 29 maja, 12:16

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • prowadzenie i doskonalenie procesów oraz dokumentacji Systemu Zapewnienia Jakości,
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresy zapewnienia jakości
  • uczestniczenie w audytach wewnętrznych
  • tworzenie analiz w celu rozwiązywania problemów jakościowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane studia z zakresu zarządzania jakością
  • znajomość zagadnień związanych z HACCP – dodatkowym atutem będzie certyfikat audytora wewnętrznego IFS - Food
  • doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych
  • komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie (pełny etat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premia uznaniowa uzależniona od efektów pracy
  • wdrożenie na stanowisko pracy
  • opcjonalne ubezpieczenie
  • ciekawą pracę w firmie z technologią innowacyjną
  • rozwój w naszej strukturze
  • lokalizacja przy samej autostradzie, ułatwiająca szybki dojazd

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • biotechnologia
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae