Projekt Inżynier
ADC Eastern Europe
Gliwice, Śląskie

praca 26 maja, 12:54

Opis stanowiska

Znasz niemiecki i chcesz rozpocząć swoją karierę w Inżynierii? To jest Twoja szansa! 3 dni, tylko tyle potrzebujesz by dołączyć do ADC Eastern Europe jako Projekt Inżynier i cieszyć się: - międzynarodowym i dynamicznym środowiskiem z najnowszymi trendami w inżynierii, - ciekawymi projektami dla największych klientów z sektora Automotive, - możliwością rozwoju zawodowego, - aktywnościami zespołowymi takimi jak spotkania integracyjne, konkursy oraz ciekawe eventy. Wystarczy, ze wyślesz nam swoje CV na adres recruitment.adcpoland@alten.com, a my skontaktujemy się z Tobą. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 31 maja i 1 czerwca

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Analiza daych komponentówzarządzanie zmianami, nadzór procesu rozwoju produktu.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, znajomość MC Office, zainteresowanie branżą automotive.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w realizacji projektów w branży motoryzacyjnej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • polski (średni)
  • niemiecki (zaawansowany)

Wynagrodzenie

5000 - 8000 PLN

Curriculum vitae