Elektromechanik
BorgWarner Rzeszów
Jasionka, Podkarpackie

praca 24 maja, 13:54

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Wykonywanie konserwacji prewencyjnej i zapobiegawczej
  • Analiza przyczyn przestoi maszyn i urządzeń oraz wprowadzanie działań korekcyjnych i zapobiegawczych
  • Utrzymanie oraz ciągła poprawa ustalonych wskaźników w dziale
  • Rejestrowanie pobranych części zamiennych niezbędnych do wykonania naprawy
  • Współpraca z działem inżynieryjnym przy rozwiązywaniu problemów technicznych i procesowych
  • Dbałość o prawidłowe relacje pracownicze i przepływ informacji w zespole
  • Stosowanie się do obowiązujących w zakładzie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne: mechatronika, automatyka lub mechanika (wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem)
  • Podstawowa wiedza z zakresu automatyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej, m.in. Siemens, Festo, Rexroth
  • Znajomość zasad TPM, rysunku technicznego i elektrycznego
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Zorientowanie na jakość realizowanych zadań oraz potrzeby klienta
  • Zdolności manualne
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV E
  • Mile widziane doświadczenie w działach technicznych co najmniej 1 rok

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w branży motoryzacyjnej
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. kartę multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektrotechnika

Curriculum vitae