Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych
E4E Sp. z.o.o. Sp. kom.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 24 maja, 13:06

Opis stanowiska

Firma E4E Sp. z o.o. sp. komandytowa zatrudni asystenta projektanta branży elektrycznej. Osoba zainteresowana będzie stanowić wsparcie dla projektantów przy realizacji projektów. Głównie jest to wsparcie na poziomie przygotowywania rysunków, tworzenia modeli obliczeniowych, tworzenia modeli w programie BIM.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Projektowanie sieci i instalacji elektroenergetycznych • Tworzenie projektów koncepcyjnych, projektów budowlanych, wykonawczych, dokumentacji warsztatowej zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami z uwzględnieniem wymagań klienta• Prowadzenie niezbędnych uzgodnień

Wymagania

  • • Znajomość programu AutoCad• Znajomość programów MS Office• Ukończone studia lub ostatni rok na Wydziale Elektrycznym, ewentualnie pokrewne wykształcenie techniczno-budowlane• Znajomość Aktualnych norm i przepisów branżowych• Wymagane prawo jazdy kat. B• Komunikatywność• Odpowiedzialność• Chęć do pracy• Mile widziane uprawnienia budowlane

Mile widziane

  • doświadczenie

Oferujemy

  • Współpracę opartą na uczciwych zasadach oraz szczerej i otwartej komunikacji• zatrudnienie na umowie o pracę,• elastyczny czas pracy - Możliwość projektowania w oparciu o najnowocześniejsze na rynku rozwiązania programowe i technologiczne- Przyjazną atmosferę pracy-Udział w prestiżowych projektach o niestandardowych parametrach i najwyższym stopniu skomplikowania w różnych częściach Polski i zagranicą, Przykładowe projekty zrealizowane prze firmę w ciągu ostatnich 2 lat: - Projekt fabryki Chemowatik w Lublinie - Projekt fabryki Viessman w Legnicy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Wynagrodzenie

0 - 5000 PLN

Curriculum vitae