Technik mechaniki scenicznej-mechanika maszyn, elektryka
CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE
Lublin, Lubelskie

praca 23 maja, 14:11

Opis stanowiska

REKRUTUJEMY! Poszukujemy ludzi z pasją, chcących pracować w ciekawym zawodzie. Jesteśmy wiodącą instytucją kulturalną na wschód od Wisły. W murach CSK gościmy największych artystów scen światowych i krajowych. Stanowisko pracy, które czeka na Ciebie, wiąże się z przygotowaniem - adaptacją sali widowiskowej do wydarzeń kulturalnych, a także zaplecza technicznego - jego obsługi i konserwacji. Praca wymaga udziału w przeglądach i naprawach użytkowanego sprzętu i urządzeń na terenie Instytucji.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • obsługa urządzeń mechaniki scenicznej podczas spektakli, przedstawień oraz wszelkich imprez organizowanych przez CSK
  • • montaż i demontaż scenografii, przygotowanie instrumentów i sprzętu scenicznego (pulpity, krzesła, itp.) na potrzeby prób, koncertów oraz innych wydarzeń
  • • zabezpieczenie i bieżąca konserwacja sprzętu scenicznego
  • • praca z urządzeniami transportu bliskiego t.j. wciągniki, wciągarki, dźwigniki oraz urządzeniami elektrycznymi

Wymagania

  • • wykształcenie w kierunku mechanika maszyn, automatyka, mechatronika, elektryka, elektronika
  • • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • • umiejętność pracy w zespole
  • • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
  • • niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe

Mile widziane

  • • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • • znajomość realizacji technik multimedialnych, instrumentów oraz sprzętu scenicznego

Oferujemy

  • • umowę o pracę w równoważnym systemie pracy
  • • świadczenia socjalne z ZFŚS
  • • pracę w ambitnym i przyjacielskim zespole
  • • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • fizyka techniczna
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae