Płatny staż – praktyki letnie (działy: Techniczny, Logistyka, Zakupy, Księgowość, Drewno i więcej)
Silva
Mielec, Podkarpackie

praktyka płatna 23 maja, 09:07

Opis stanowiska

Oferujemy praktyki w działach: HR Księgowość Logistyka Ochrona Środowiska Transport Warsztat samochodowy Zakupy Drewna i Recyclingu Zakupy Techniczne

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prace pomocnicze w wybranym dziale

Wymagania

  •  Status studenta lub absolwenta szkoły średniej Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku  Znajomość pakietu MS Office Proaktywność, chęć do nauki i działania Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • ZYSKAJ:  Płatny staż Nowe umiejętności Doświadczenie zawodowe Wsparcie merytoryczne podczas praktyk Referencje od renomowanego pracodawcy

Rodzaj oferty

praktyka płatna

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • finanse i rachunkowość
  • inżynieria środowiska
  • logistyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • ochrona środowiska
  • transport
  • zarządzanie

Curriculum vitae