Młodszy / Młodsza Analityk w dziale Audytu (Audit Delivery Center)
Deloitte CE Business Services
Rzeszów, Podkarpackie

praca 19 maja, 14:51

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wykonywanie zadań wspierających badanie sprawozdań finansowych firm i instytucji z różnych krajów;
  • Sporządzanie raportów;
  • Przygotowywanie dokumentacji audytowej w dedykowanych systemach firmy;
  • Uczestniczenie w specjalistycznych szkoleniach;
  • Rozwój pod okiem doświadczonych współpracowników i menadżerów.

Wymagania

  • Jesteś absolwentem/-ką studiów licencjackich/magisterskich
  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim;
  • posiadasz umiejętności analityczne;
  • cechuje Cię systematyczność i dobra organizacja pracy;
  • dobrze znasz pakiet Microsoft Office (głównie Excel)
  • chcesz pracować w młodym i przyjaznym zespole;
  • masz pozytywne nastawienie;

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe: ekonomia, finanse i rachunkowość lub matematyka;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Hybrydowy model pracy;
  • System premii uznaniowych (ADC Performance Premium);
  • Program szkoleń wdrażających, który pozwoli Ci na szybką adaptację;
  • Możliwość rozwoju umiejętności miękkich jak i technicznych;
  • Dostęp do nowoczesnych platform szkoleniowych online (Udemy for Business, Linkedin Learning, getAbstract, Culture Navigator);
  • możliwość dofinansowania szkoleń zewnętrznych (ACCA);
  • Rozwój umiejętności językowych;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma MyBenefit, ubezpieczenie podróży zagranicznych, kursy językowe);
  • Pracę w młodym zespole, gdzie liczy się dobra atmosfera.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektrotechnika
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • matematyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae