Mechatronik
Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o.
Tarnobrzeg, Podkarpackie

praca 18 maja, 13:16

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Utrzymanie ciągłości produkcji w ramach usuwania bieżących awarii i usterek wykraczających poza kompetencje mechaników działowych
  • Udział w projektach modernizacji maszyn i urządzeń
  • Ocena stanu technicznego maszyn w ramach przeglądów okresowych oraz przed relokacją
  • Analiza parametrów oraz optymalizacja pracy istniejących maszyn

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Wykształcenie techniczne, mile widziane z obszaru mechatroniki, elektryki lub mechaniki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i mechanicznych
  • Wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, elektryki oraz podstaw automatyki
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Uprawnienia SEP kat. E 1kV
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Motywacja do nauki i zaangażowanie

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym
  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji
  • Możliwości rozwoju i szeroka oferta szkoleniowa

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae