Copywriter SEO - zdalnie
Kordian Minkina
Warszawa, Mazowieckie

praca 18 maja, 10:08

Opis stanowiska

Zakres obowiązków copywritera SEO odnosi się do tworzenia treści internetowych w taki sposób, aby pomóc w lepszej pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych. Copywriter SEO musi działać w oparciu o odpowiednią strategię słów kluczowych, która będzie przyciągać uwagę użytkowników oraz poprawiać pozycję danej witryny w wynikach wyszukiwarek. Odpowiedzialności copywritera SEO obejmują również tworzenie tekstów, które będą czytelne, zrozumiałe i merytorycznie bogate, a jednocześnie dopasowane do branży, którą obejmuje dana strona. Ważne jest również, aby copywriter SEO regularnie aktualizował swoją wiedzę z zakresu pozycjonowania stron internetowych, ponieważ takie trendy szybko się zmieniają. W końcu, copywriter SEO musi przede wszystkim pamiętać, że jego zadaniem jest przyciągnięcie uwagi internautów i wymuszenie na nich reakcji, a nie tylko zwiększenie liczby odwiedzin na danej stronie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Copywriter SEO to specjalista od tworzenia treści tekstowych, które są optymalizowane pod kątem wyszukiwania w internecie. Zakres obowiązków tego zawodu jest bardzo szeroki i obejmuje wiele działań związanych z kreowaniem skutecznych tekstów marketingowych. Najważniejszą rolą copywritera SEO jest tworzenie unikalnych i wartościowych treści, które zainteresują użytkowników i pozycjonują stronę internetową na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Do obowiązków wchodzi również dobieranie optymalnych słów kluczowych, przygotowywanie opisów produktów i usług, a także tworzenie treści na social media. Ważne jest również monitorowanie wyników i ciągłe dostosowywanie strategii, aby osiągać jeszcze lepsze wyniki. Osoba pracująca w tym zawodzie powinna wykazywać się kreatywnością, dobrym stylem i umiejętnością dostosowywania tekstu do potrzeb rynku.

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceUprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU,KREATYWNOŚĆ,BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERAInne wymagania: doświadczenie mile widziane, łatwość w wyrażaniu myśli i tak zwane lekkie pióro, szybkie i sprawne wyszukiwanie informacji.Dodatkowym atutem będzie znajomość języka obcego tj. Niemieckiego lub Angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLNOpis wynagrodzenia: 9 00 - 17 00+ PremiaSystem wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

3750 - 5050 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae