ASYSTENTKA ZARZĄDU ds. administracyjno - księgowych w LEDOLUX
Ledolux Poland Sp.o.o.
Rogoźnica, Podkarpackie

praca 16 maja, 13:04

Opis stanowiska

LEDOLUX POLAND Sp. z o.o. z Rogoźnicy k. Rzeszowa producent przemysłowego i ulicznego oświetlenia LED zatrudni aktualne studentki kończące wkrótce uczelnię ,studiów dziennych lub zaocznych z AMBICJĄ DO NAUKI i INTELIGENCJĄ jako ASYSTENTKA ZARZĄDU ds. administracyjnych i księgowych FABRYKI PRZEMYSŁOWEGO I ULICZNEGO OŚWIETLENIA LED. Praca polegać będzie na analizie dokumentacji wpływającej wraz z jej odpowiednim dekretowaniem i księgowaniem w systemie informatycznym firmy , przeprowadzanie procesów wyboru najlepszych dostawców usług i materiałów dla firmy , kontroli jakości poszczególnych działów firmy . Proponujemy pracę w młodym dynamicznym zespole, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczną pracę w nowoczesnej firmie z miłą atmosferą, możliwość dostosowania okresów pracy do zajęć na studiach, docelowo możliwy samochód służbowy oraz możliwość szybkiego awansu. Gwarantujemy dla najlepszych stabilną i dobrze płatną pracę po studiach . Jesteśmy najlepszy miejscem pracy dla ludzi młodych, inteligentnych, ambitnych, bez doświadczenia ale z ogromną wolą rozwoju i awansu. Mile widziana znajomość , innego języka obcego lub języka angielskiego

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • praca w siedzibie od. pn do pt. w godzinach 8-16

Wymagania

  • umiejętność szybkiego uczenia i inteligencja oraz znajmość podstawowych zagadnień adminstracyjno księgowych

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub odbyty starz , znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilną prace w młodym zespole, szkolenia, możliwość awansu i rozwoju zawodowego na wyższych stanowiskach firmy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • logistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae