Specjalista ds. Rozwoju Biznesu i Sprzedaży
PREBYTES SP. Z O.O. SP. K.
Leżajsk, Podkarpackie

praca 16 maja, 11:57

Opis stanowiska

Oferujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne dla klientów biznesowych, równocześnie będąc dla nich wsparciem w zakresie świadczonych usług. Realizujemy wiele ciekawych i ambitnych projektów. Tworzymy nowe, unikatowe produkty, dedykowane wyłącznie naszym partnerom. Inwestujemy w potencjał, wiedzę i pasję ludzi.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • pozyskiwanie nowych klientów (poprzez m.in. działania prospectingowe - kontakt telefoniczny i mailowy w obszarze B2B)
  • sprzedaż doradcza rozwiązań IT
  • poszukiwanie nowych kanałów i sposobów dotarcia do potencjalnych klientów
  • monitorowanie i analizowanie skuteczności działań
  • realizacja planów sprzedażowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy, poprzez budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • współtworzenie strategii w oparciu o wytyczne dla konkretnego segmentu
  • cykliczna współpraca z działem marketingu
  • raportowanie wyników w systemie CRM

Wymagania

  • doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej
  • dobra znajomość specyfiki procesów sprzedaży
  • zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu
  • umiejętność wyznaczania priorytetów zadań
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji z innymi ludźmi
  • umiejętność tworzenia krótkich tekstów
  • dobra organizacja własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • nastawienie na rozwój oraz stałe podnoszenie kwalifikacji

Oferujemy

  • umowę o pracę w trybie stacjonarnym
  • wynagrodzenie wypłacane z końcem miesiąca
  • regularny rytm pracy
  • życzliwą atmosferę pracy właściwą małym organizacjom o dużych ambicjach
  • nowoczesne środowisko pracy
  • możliwość rozwijania swojej osoby, wiedzy i umiejętności
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji
  • dostęp do nowych technologii

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae