Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji
PREBYTES SP. Z O.O. SP. K.
Leżajsk, Podkarpackie

praca 16 maja, 11:47

Opis stanowiska

Jesteś osobą, która chętnie tworzy i korzysta z tabel, wykresów czy schematów? Świetnie się składa. Poszukujemy osoby, która stanie na straży porządku we wszystkich prawnie wymaganych dokumentach, procedurach i regulaminach. Podejmiesz się tego zadania?

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowywanie procedur wewnętrznych w firmie, wdrażanie ich w życie oraz aktualizacja już istniejących
  • Opracowywanie, przegląd i aktualizacja dokumentów i regulacji związanych z bezpieczeństwem informacji oraz zarządzaniem ciągłością działania
  • Organizacja i nadzór nad cyklicznymi testami planu ciągłości działania
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie zarządzania ryzykiem utraty ciągłości działania firmy
  • Wsparcie pracowników zespołu w zakresie dbałości o utrzymanie właściwego poziomu bezpieczeństwa fizycznego firmy
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi dla firmy usługi z zakresu bezpieczeństwa fizycznego oraz zabezpieczenia technicznego
  • Współudział w przeprowadzaniu analiz zagrożeń i ocen ryzyka
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i uczestnictwo w audytach zewnętrznych
  • Prowadzenie dokumentacji audytowej i poaudytowej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Podstawowa wiedza z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • Umiejętność tworzenia dokumentów wewnętrznych (regulaminów, procedur, instrukcji, raportów)
  • Umiejętność zarządzania czasem, priorytetami oraz etos doprowadzania spraw do końca
  • Umiejętność precyzyjnego opisywania wyników własnej pracy, w tym tworzenia raportów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu norm ISO 27001, 22301 lub 9001
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy

  • Umowę o pracę w trybie stacjonarnym
  • Wynagrodzenie wypłacane z końcem miesiąca
  • Regularny rytm pracy
  • Życzliwą atmosferę pracy właściwą małym organizacjom o dużych ambicjach
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Możliwość rozwijania swojej osoby, wiedzy i umiejętności
  • Okazję do zdobywania nowych kwalifikacji
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • informatyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae