Elektromonter
ML System S.A.
Zaczernie, Podkarpackie

praca 12 maja, 12:30

Opis stanowiska

Ciekawa praca w dziale automatyki i serwisu na stanowisku elektromontera.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Montaż standardowych instalacji fotowoltaicznych na dachach i gruncie
  • Montaż instalacji Smart – Pergole, Carporty, zadaszenia fotowoltaiczne
  • Montaż nowatorskich rozwiązań z zakresu fotowoltaiki
  • Montaż instalacji elektrycznych, tras kablowych, instalowanie aparatury i urządzeń elektrycznych,
  • Montaż rozdzielni elektrycznych i szaf sterowniczych
  • Konfiguracja i uruchomienie urządzeń
  • Wykonywania przeglądów serwisowych w/w systemów
  • Dojazd na wyznaczone miejsca do Klienta,
  • Zarządzanie zespołem elektromontażystów (Brygadzista
  • Dbałości o wizerunek pracodawcy oraz powierzone mienie
  • Przestrzegania zasad, poufności materiałów i regulaminów firmy

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku elektrycznym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacjach
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Znajomość Pakietu Office,
  • Gotowość do pracy na wysokościach

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka / elektromontera
  • uprawnienia elektryczne
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • wiedza z zakresu fotowoltaiki

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, będącej liderem w najbardziej rozwojowej branży w Polsce,
  • Możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Benefity płacowe i pozapłacowe
  • Pakiety medyczne
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju osobistego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Curriculum vitae