Płatny program absolwencki Polskie ePłatności&Nexi
Polskie ePłatności S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 12 maja, 07:24

Opis stanowiska

Szukasz najlepszego sposobu na rozpoczęcie kariery? Chciałbyś dołączyć do jednej z wiodących firm FinTech w Europie? Jeśli odpowiesz twierdząco, trafiłeś we właściwe miejsce! Szukamy absolwentów uczelni wyższych, którzy chcą dołączyć do Grupy Nexi, jako stażyści. Dzięki obecności w ponad 25 krajach i rosnącemu zespołowi ponad 10 000 pracowników, oferujemy możliwość rozpoczęcia kariery u jednego z europejskich liderów płatności cyfrowych. Wyobraź sobie, że stajesz się częścią tak wspaniałego zespołu, masz doświadczonego mentora i możliwość rozwijania swoich umiejętności. Oferujemy Ci to i wiele więcej. O programie: Nasz program dla absolwentów to coś więcej niż ścieżka edukacyjna - to podróż, w której będziesz pracować nad prawdziwymi zagadnieniami biznesowymi i mieć bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe. Dołącz do nas, jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia zawodowego w obszarze IT, w dziale rozwoju i testowania oprogramowania. Miejsce pracy: Rzeszów Aby uzyskać więcej informacji na temat programu i usłyszeć o doświadczeniach naszych studentów i absolwentów, odwiedź tę stronę - https://www.nexigroup.com/en/people/graduate-trainee-program/ Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego – https://eplatnosci.elevato.net/pl/graduate-program-2023,ja,1203 Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Dołącz do nas, jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia zawodowego w obszarze IT, w dziale rozwoju i testowania oprogramowania.

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe z obszaru: Kierunki techniczne, Informatyka, Matematyka lub Fizyka lub pokrewne. Studia powinny zostać ukończone, nie później jak ciągu ostatnich 18 miesięcy lub zakończyć się w 2023 roku• Rozpoczynasz swoją karierę zawodową, a Twój staż pracy, nie jest dłuższy, niż 1,5 roku• Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim B2+/C1 (każdy dodatkowy język będzie atutem) • Jesteś zaangażowany w swoją pracę, rozwijałeś karierę studencką ze świetnymi wynikami, uczenie się nowych rzeczy daje Ci przyjemność, czujesz się pewnie w samodzielnych projektach, jak i pracy zespołowej

Oferujemy

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, w międzynarodowym środowisku biznesowym• Rozpoczniesz 12-miesięczny program we wrześniu 2023 roku, pierwsze 6 miesięcy staż w obszarze programowania, kolejne 6 miesięcy w obszarze testowania• Doświadczeni mentorzy, poprowadzą Cię i wesprą przez cały czas trwania programu • Będziesz stale uczyć się i doskonalić swoje umiejętności, aktywnie uczestnicząc w profesjonalnych sesjach szkoleniowych w naszej Akademii Grupy Nexi• Rozwiniesz swoje pomysły biznesowe, wdrożysz je i zbudujesz sieć interesariuszy w grupie wysoko wykwalifikowanych liderów biznesu z całej Europy.• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę • Pracę w formie stacjonarnej, w ścisłym centrum Rzeszowa• Zatrudnienie po stażu w strukturach krajowych lub międzynarodowych Grupy Nexi

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae