Pracownik do działu Kadrowo- Płacowego
JN OFFICE sp. z o. o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 11 maja, 17:03

Opis stanowiska

Prowadzenie spraw kadrowo - płacowych klientów biura rachunkowego

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowanie i przekazanie niezbędnej dokumentacji dotyczącej przebiegu zatrudnienia tj. umów o pracę, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń o zatrudnieniu i innej wynikającej ze stosunku pracy.
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników od momentu zatrudnienia do chwili zakończenia współpracy z danym pracownikiem.
  • Sporządzanie listy płac - zapewnienie prawidłowego, sprawnego, terminowego naliczania i rozliczania wynagrodzeń oraz świadczeń z ubezpieczenia społecznego.
  • Rozliczanie umów zleconych i umów o dzieło.

Wymagania

  • Obsługa programu Płatnik oraz systemu kadrowo-płacowego Optima.Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych, a także społecznych oraz gotowość do ciągłego uczenia się oraz rozwoju – warunek konieczny.
  • Mile widziane osoby, które miały okazję pracować w firmie świadczącej usługi kadrowo-płacowe (biura rachunkowe) lub w wewnętrznym dziale kadr i płac.

Oferujemy

  • *Elastyczny czas pracy*Stabilną pracę

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Wynagrodzenie

0 - 3000 PLN

Curriculum vitae