INŻYNIER TECHNICZNO-HANDLOWY (POŁUDNIOWA POLSKA)
Valians International
Skawina, Małopolskie

praca 11 maja, 11:30

Opis stanowiska

Opis firmy: Założona w 1987 roku Grupa NORCAN (150 pracowników, 23 mln euro obrotu) jest jednym z głównych europejskich graczy w zakresie systemowych rozwiązań modułowych i niestandardowych montowanych na bazie profili aluminiowych dla różnych gałęzi przemysłu, firm logistycznych i dystrybucyjnych oraz operatorów e-commerce. Grupa NORCAN oferuje również rozwiązania z zakresu robotyki dzięki robotom mobilnym i współpracującym Sherpa. http://www.mynorcan.com/ Rozwiązania NORCAN poprawiają ergonomię, bezpieczeństwo, zwinność i wydajność we wszystkich branżach

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami
  • • pozyskiwanie nowych klientów i zwiększanie sprzedaży na terenie południowej Polski oraz w Czechach i na Słowacji
  • • prowadzenie negocjacji handlowych
  • • praca nad projektami klientów od pierwszego kontaktu do otrzymania zamówienia, w tym: rozpoznanie potrzeb, przygotowanie koncepcji i projektu, modelowanie 3D, kosztorysowanie i koordynacja prac produkcyjnych i montażowych.

Wymagania

  • • wykształcenie techniczne (inżynier, mgr inżynier), specjalizacja z zakresu mechaniki będzie mile widziana;
  • • doświadczenie w biurze projektowym i/lub w sprzedaży rozwiązań technicznych niestandardowych wg specyfikacji klienta;
  • • dobra znajomość programów Ms Office, CRM, Sketchup;
  • • dobra znajomość zagadnień przemysłowych (motoryzacja, lotnictwo, kolej, elektronika, farmacja itp.)
  • • zaangażowanie, wytrwałość, samodzielność, dobra organizacja pracy, entuzjazm i profesjonalne nastawienie
  • • silna motywacja i zamiłowanie do pracy w przemyśle, w obrębie optymalizacji produkcji / metod / narzędzi / lean manufacturing;
  • • płynna znajomość angielskiego – znajomość francuskiego będzie dużym atutem

Mile widziane

  • język francuski

Oferujemy

  • • możliwość pracy zdalnej
  • • praca w solidnej i znanej firmie, będącej liderem we Francji i jednym z głównych aktorów w Europie;
  • • praca z liczącymi się klientami z różnych sektorów przemysłu
  • • możliwości rozwoju, również w strukturach międzynarodowych;
  • • wynagrodzenie (podstawa + premia);
  • • narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer oraz inne narzędzia niezbędne do pracy zdalnej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae