Operator Maszyn CNC – branża lotnicza
GRH Polska
Rzeszów, Podkarpackie

praca 11 maja, 09:39

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do twoich obowiązków będzie należeć obsługa maszyn CNC (tokarki, frezarki lub szlifierki), wymiana narzędzi dokonywanie korekt i kontrola jakości wyprodukowanych elementów

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC, a także umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy

  • • Umowę o Pracę• Podstawę wynagrodzenia ustalaną indywidualnie• Pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)• Premie roczne• Świadczenia socjalne wypłacane dwa razy w roku• Coroczną podwyżkę• Dodatek za pracę w porze nocnej dodatek wyższy niż wskaźnik ustawowy• Możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego lub niemieckiego• Pakiet medyczny• Ubezpieczenie na życie• Kartę Multisport• Imprezy integracyjne• Owocowe środy• Stołówkę zakładową - dwudaniowy obiad za 8 zł• Rozwijanie pasji w klubach: sportowych, wędkarskim, tanecznym i turystycznym działających w firmie• Bezpłatny parking dla samochodów, motocykli i rowerów• Przystanek autobusowy obok firmy• Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae