Specjalista ds. Utrzymania Ruchu
GRH Polska
Wola Dalsza, Podkarpackie

praca 10 maja, 12:48

Opis stanowiska

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Wykonywanie konserwacji, przeglądów okresowych i bieżących napraw maszyn produkcyjnych i urządzeń technicznych• Wprowadzanie i stosowanie działań zapobiegających występowania awarii• Prowadzenie dokumentacji technicznych oraz tworzenie harmonogramów przeglądów• Pomoc w pracach magazynowych

Wymagania

  • • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • • Umowę o Pracę• Podstawę wynagrodzenia ustalaną indywidualnie• Premię miesięczną zależną od ilości awarii (im efektywniejsze zapobieganie awariom, tym wyższa premia)• Wolne dni w tygodniu dzięki 12-godzinnym zmianom (7-19, 19-7)• Wolne weekendy - dodatkowo płatne dyżury telefoniczne• Finansowanie kursów na wózki widłowe oraz uprawnienia elektryczne SEP• Zorganizowane wyjścia integracyjne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • mechanika
  • transport

Curriculum vitae