TECHNOLOG — KONSTRUKTOR W ZAKRESIE OBRÓBKI BLACH (Dębica)
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Dębica, Podkarpackie

praca 9 maja, 15:06

Opis stanowiska

Firma Royal-Star z siedzibą w Dębicy, w związku z prężnie rozwijającą się działalnością w branży produkcyjnej, rozpoczyna rekrutację na następujące stanowisko pracy: TECHNOLOG — KONSTRUKTOR W ZAKRESIE OBRÓBKI BLACH (Dębica)

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Jakie obowiązki czekają Cię na stanowisku:
  • - bieżąca obsługa i kontrola pracy lasera CNC
  • - sporządzanie dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej na potrzeby działu produkcji
  • - analiza dokumentacji projektowej i wymagań technicznych
  • - projektowanie zgodnie z planem zamówień
  • - rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji
  • - wyceny projektów konstrukcyjnych i ofertowanie
  • - kontakt z dostawcami narzędzi i materiałów
  • - analiza procesu oraz realizacji zamówień
  • - nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi
  • - optymalizacja procesów produkcyjnych
  • - proponowanie nowych metod obróbki (narzędzia specjalne, oprzyrządowanie, maszyny)
  • - nadzór nad dokumentacją systemu jakości

Wymagania

  • Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole, jeśli:
  • - posiadasz wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne z min. rocznym stażem pracy
  • - znasz oprogramowanie CAD (widziana znajomość SOLIDWORKS)
  • - posiadasz doświadczenie w tworzeniu rysunków technicznych
  • - znasz rysunek techniczny detalowy i złożeniowy
  • - posiadasz wiedzę na temat technologii cięcia laserem
  • - potrafisz poprawnie czytać rysunki techniczne
  • - potrafisz wdrażać nowe wyroby
  • - posiadasz wiedzę z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i technologicznych
  • - biegle obsługujesz komputer i środowisko Microsoft Office

Oferujemy

  • Co oferujemy:
  • - stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
  • - niezbędne narzędzia pracy
  • - przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae