Kosztorysant Robót Sanitarnych
Monteres sp. z o.o.
Przeworsk, Podkarpackie

praca 9 maja, 07:55

Opis stanowiska

Firma Budowlana z branży instalacje i sieci sanitarne poszukuje studenta/absolwenta wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska na stanowisko kosztorysanta robót sanitarnych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wykonywanie i pomoc przy wykonywaniu kosztorysów robót sanitarnych,
  • Przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych do potencjalnych dostawców,
  • Pozyskiwanie i porównywanie ofert materiałowych,
  • Zamawianie materiałów z uwzględnieniem terminów dostaw,
  • Pomoc przy prowadzeniu dokumentacji inwestycji,
  • Przygotowywanie ofert dla Inwestorów,
  • Współpraca z Kierownikami Budów i innymi działami firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie kształcenia
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i rysunków technicznych
  • Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word),
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych

Oferujemy

  • Umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Ubezpieczenie grupowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Wynagrodzenie

0 - 3500 PLN

Curriculum vitae