Stażysta w dziale Technologii
Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o.
Tarnobrzeg, Podkarpackie

staż 8 maja, 11:42

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Poznasz jak przebiegają procesy produkcyjne oraz rolę działu technologicznego w zabezpieczeniu produkcji
  • Będziesz brał udział w procesie wdrażania produktu i tworzeniu koncepcji montażu
  • Zrealizujesz projekt optymalizujący obszar procesu produkcyjnego/etapu produkcji
  • Przygotujesz dokumentacje technologiczne
  • Nauczysz się pracy z projektami przy współpracy z technologami
  • Podszkolisz swoją wiedzę z rysunku technicznego i Excela (budowa narzędzi ułatwiających analizy w dziale)

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programów MsOffice (Excel)
  • Mile widziana osoba z wykształceniem technicznym lub w trakcie nauki (kierunek: ZIP, elektromechanika, budowa maszyn, automatyka)
  • Mile widziana umiejętność posługiwania się dokumentacją technologiczną, w tym znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność wyciągania wniosków i analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae