Technik serwisu systemów wentylacyjnych – Frankfurt nad Menem
Ideal Work Germany
Warszawa, Mazowieckie

praca 17 czerwca, 12:51

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Odpowiedzialność za bezpieczne oraz efektywne naprawianie systemów wentylacyjnych
  • • Odpowiadanie na telefony serwisowe, utrzymywanie kontaktu z klientami
  • • Diagnozowanie błędów serwisowych; raportowanie
  • • Stosowanie się do wewnętrznych procedur oraz zasad BHP

Wymagania

  • • Wykształcenie elektryczne, elektroniczne, elektromechaniczne lub pokrewne
  • • Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego w stopniu bardzo dobrym, inne języki obce mile widziane
  • • Ogólna znajomość IT, umiejętność nauki nowego systemu
  • • Umiejętność pracy w grupie
  • • Czynne prawo jazdy
  • • Gotowość do podróży służbowych

Mile widziane

  • • Mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej/ mechanicznej/ elektromechanicznej lub pokrewnej

Oferujemy

  • • Bezpośrednie zatrudnienie u Klienta, niemiecką umowę o pracę
  • • Wynagrodzenie podstawowe 2500 Euro brutto + płatne nadgodziny i weekendy
  • • Służbowy samochód
  • • Możliwość rozwoju zawodowego, certyfikowane szkolenia
  • • Możliwość otrzymania służbowego zakwaterowania

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae