Praktykant/Praktykantka w Dziale Badań i Rozwoju
VIGO Photonics S.A.
Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie

praktyka płatna 5 maja, 14:21

TY: Studiujesz na uczelni technicznej z myślą o podjęciu pracy inżyniera. Interesujesz się FOTONIKĄ i nie możesz doczekać się chwili, kiedy zaczniesz w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę. MY: Organizujemy Wakacyjny Program Praktyk, by dać szansę studentom, którzy ukończyli co najmniej III rok studiów, na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych pod okiem wybitnych specjalistów w dziedzinie: fizyki, chemii i inżynierii materiałowej; mechaniki, mechatroniki i automatyki, technologii montażu i elektroniki, a także programowania. RAZEM: Możemy spędzić jeden wakacyjny miesiąc, w czasie którego pokażemy Ci jak pracujemy i chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Włączymy Cię w codzienne zadania naszych inżynierów, byś mógł/mogła przełożyć wiedzę akademicką na konkretne rozwiązania biznesowe. Jeśli szukasz praktyki, by pogłębić wiedzę i zdobyć dodatkowe umiejętności w zakresie: • inżynierii materiałowej/fizyki ciała stałego w obszarze podczerwieni, • symulacji architektur, • konstruowania narzędzi i przyrządów, • technologii mikromontażu elementów elektronicznych, • automatyzacji procesów produkcyjnych, • zintegrowanych systemów laserowych, • technologii soczewek immersyjnych, • elektroniki analogowej lub cyfrowej, • projektowania układów fotoniki scalonej, VIGO Photonics to z pewnością dobry adres!

• Temat i zakres praktyki dopasowujemy indywidualnie, starając się w jak największym stopniu uwzględnić profil i zainteresowania Studenta.

• ukończony co najmniej III rok studiów

• indywidualną pracę z dedykowanym Opiekunem, specjalistą merytorycznym
  • naszą otwartość na dzielenie się wiedzą i odpowiadanie nawet na najtrudniejsze pytania związane z naszą pracą
  • najlepszym - możliwość dalszej współpracy lub zatrudnienia