Staż: Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. wsparcie wdrożeń
Centralny Ośrodek Informatyki
Warszawa, Mazowieckie

staż 27 kwietnia, 11:27

Opis stanowiska

Zachęcamy do udziału w 3-miesięcznym płatnym stażu z późniejszą możliwością zatrudnienia na min. 3/5 etatu. U nas zdobędziesz wiedzę oraz doświadczenie, które będą cennym kapitałem na przyszłość. Startujemy w lipcu! CO WARTO O NAS WIEDZIEĆ? W COI nie mamy owocowych czwartków, za to zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie i dbamy o dobrą atmosferę pracy. W dodatku robimy coś ważnego: budujemy systemy, które ułatwiają korzystanie z usług publicznych. Jesteśmy „tymi od mObywatela”. Ty też możesz mieć m.in. w nim swój udział!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:
  • Tworzeniem materiałów promocyjnych
  • Tworzeniem komunikatów
  • Redakcją komunikatów
  • Sczytywaniem tekstów
  • Przygotowywaniem prezentacji

Wymagania

  • KOMPETENCJE JAKICH SZUKAMY U CIEBIE:
  • Wykształcenie:
  • Wykształcenie wyższe: polonistyka, marketing
  • Umiejętności:
  • Pisanie tekstów
  • Pisanie komunikatów
  • Poprawki edytorskie

Oferujemy

  • DLACZEGO COI:
  • Praca w największej w Polsce firmie IT tworzącej usługi, które ułatwiają życie obywatelom – Tobie, Twoim znajomym, rodzinie
  • Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę [3 600 - 4 000 PLN brutto]
  • Oferujemy pracę w 100% zdalną, ale jeśli masz ochotę, zawsze możesz przyjść do biura
  • Elastyczne godziny pracy, zaczynasz dowolnie między 7:00 a 10:00
  • Wsparcie dedykowanej osoby oraz aktywny udział w wewnątrz zespołowej wymianie wiedzy
  • Szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych i dofinansowanie do studiów do 95% kwoty
  • Jasna ścieżka kariery, możliwość awansu lub zmiany projektu – zdobywaj nowe doświadczenia w różnych zespołach i zmieniaj projekty, nie firmę!
  • Luźna, niekorporacyjna atmosfera i ludzie, którzy zawsze Ci pomogą
  • Jeśli zdecydujesz się na pracę w biurze, to na pewno będzie Ci w nim wygodnie: biuro jest nowoczesne i komfortowe, położone blisko Dworca Zachodniego. Do dyspozycji masz bezpłatny parking podziemny, w którym zostawisz swój samochód, motocykl, rower, hulajnogę… Co więcej, możesz przyjść do biura razem ze swoim czworonożnym przyjacielem!
  • PREMIE I BENEFITY:
  • Premie uznaniowe i świąteczne
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Dodatkowy, płatny dzień wolny z okazji urodzin
  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalno-sportowych (książki, kino, teatr, masaż…)
  • Dofinansowanie do wyjść integracyjnych
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Wynagrodzenie

3600 - 4000 PLN

Curriculum vitae