Staż w dziale Planowania
Knorr-Bremse Systemy Pojazdów Szynowych
Rzeszów, Podkarpackie

staż 25 kwietnia, 14:55

Opis stanowiska

Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych. Obecnie zatrudniamy 30 000 pracowników na całym świecie. Od 1905 roku nasze rozwiązania przyczyniają się do zwiększania efektywności energetycznej oraz bezpieczeństwa ludzi i na torach i drogach.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • pomoc w przygotowaniu zleceń produkcyjnych na podstawie zapotrzebowania w systemie SAP
  • współpraca z działem produkcji i planowania w celu zapewnienia optymalnego sposobu wykonania,
  • pomoc w tworzeniu i modyfikacji planów produkcji oraz nadzór nad ich terminowym wykonaniem,
  • współpraca z działem zakupów w celu zapewnienia dostępności surowców

Wymagania

  • wykształcenie: student 1-3 roku studiów zaocznych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację,
  • szerokie zainteresowania tematyką planowania, inżynierią produkcji,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość pakietu MS Office,

Mile widziane

  • mile widziana znajomość SAP

Oferujemy

  • płatny staż z możliwością późniejszego stałego zatrudnienia w międzynarodowej organizacji,
  • profesjonalne, inspirujące oraz otwarte miejsce pracy z elastycznym czasem pracy,
  • szerokie możliwości szkoleń i rozwoju,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae