Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy
PGB Human Resources Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 21 kwietnia, 14:51

Opis stanowiska

Nasz Klient jest jednym z wiodących producentów chemii budowlanej na świecie. Dostarcza inwestorom, wykonawcom i architektom innowacyjne produkty i rozwiązania w zakresie chemii budowlanej, produktów związanych z naprawą/renowacją/zabezpieczeniem budowli betonowych/ obiektów inżynierskich takich jak: budynki, mosty, tunele, oczyszczalnie ścieków, wody spożywczej oraz posadzek przemysłowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • realizacja sprzedaży założonego budżetu przypisanych klientów oraz budowa, rozwijanie i utrzymywanie najwyższych relacji biznesowych.
  • sprzedaż w segmencie: produktów związanych z naprawą/renowacją/zabezpieczeniem budowli betonowych/ obiektów inżynierskich takich jak: budynki, mosty, tunele, oczyszczalnie ścieków, wody spożywczej oraz posadzek przemysłowych.
  • rozwój przypisanych klientów poprzez działania wspólnie przygotowane i wdrożone z działem marketingu
  • zapewnienie klientom wsparcia handlowego i technicznego przy realizacji kontraktów,
  • systematyczne raportowanie o wynikach,

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe w kierunku budowlanym lub chemicznym,
  • gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i szkoleń
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B.
  • umiejętność doskonałej organizacji czasu pracy i planowania,
  • umiejętność efektywnej komunikacji oraz przygotowywania i prowadzenia prezentacji, ofert; czytania rysunków technicznych.
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w gronie specjalistów
  • Szkolenia wprowadzające, produktowe oraz rozwijające kompetencje
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: Nagrody jubileuszowe za staż pracy, Świadczenia z ZFŚS w tym karta Multisport, wczasy pod gruszą.
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy.
  • Szanse rozwoju zawodowego,
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie miesięczne powiększone o premie
  • Niezbędne narzędzia do pracy – telefon, laptop, samochód

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • technologia chemiczna

Curriculum vitae