Zastępca Kierownika Utrzymania Ruchu
Rzeszów, Podkarpackie

praca 21 kwietnia, 09:22

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Utrzymywanie stanu technicznego maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości ich pracy
  • • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • • Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonywanych napraw
  • • Utrzymanie infrastruktury oraz płynności produkcji
  • • Planowanie przeglądów okresowych instalacji i urządzeń
  • • Określanie strategii w zakresie inwestycji i remontów oraz nadzór nad ich realizacją
  • • Przestrzeganie budżetu, dbałość o koszty oraz założenia związane z rentownością podległych projektów
  • • Planowanie zakupów części zamiennych i materiałów
  • • Nadzór nad dokumentacją maszyn i urządzeń
  • • Budowanie know-how firmy powyższych zakresach

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych w obszarze utrzymania ruchu
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • uprawnienia SEP i D

Oferujemy

  • • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 – 15:00
  • • Umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • • Wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia
  • • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon i samochód)
  • • Multisport oraz ubezpieczenie grupowe
  • • Szkolenia zewnętrzne oraz szkolenia językowe
  • • Imprezy integracyjne oraz pikniki pracownicze
  • • Karnety np. do kina
  • • Paczki dla dzieci
  • • Jubileuszowe prezenty

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae