Konsultant handlowy ds. sprzedaży rozwiązań IT
Rzeszów, Podkarpackie

praca 20 kwietnia, 15:56

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Aktywna sprzedaż rozwiązań IT – w tym także sprzedaż platformy Low-Code (produkt własny firmy) i web360
  • • Prowadzenie spotkań, prezentacji oraz negocjacji
  • • Przygotowywanie ofert oraz wsparcie techniczne

Wymagania

  • • Posiada doświadczenie w sprzedaży software na rynku komercyjnym
  • • Nie ma problemów z prowadzeniem rozmów, a w szczególności konsultacji i dialogów technicznych z klientem oraz bez problemów radzi sobie z zamykaniem sprzedaży i realizacją planów budżetowych
  • • Posiada czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • • Umowa o pracę lub B2B
  • • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia + system premiowy (omawiany na bezpośrednim spotkaniu)
  • • Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 - 16:00
  • • Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się propracowniczym podejściem
  • • Pełen sprzęt niezbędny do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • • Opieka medyczna z PZU
  • • Świadczenia Bożonarodzeniowe oraz wczasy pod gruszą
  • • Coroczne imprezy integracyjne
  • • A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae