Technolog
Thoni Alutec Sp. z o.o.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 19 kwietnia, 09:46

Opis stanowiska

Opis stanowiska pracy: - projektowanie procesów technologicznych w obszarze obróbki skrawaniem - kalkulowanie czasów obróbki skrawaniem oraz kosztów - wdrożenie do produkcji nowych wyrobów i nadzór technologiczny - zarządzanie danymi i zmianami w procesach - analiza i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - projektowanie procesów technologicznych w obszarze obróbki skrawaniem
  • - kalkulowanie czasów obróbki skrawaniem oraz kosztów

Wymagania

  • Czego oczekujemy:
  • - dobrej znajomości przebiegu procesu obróbki skrawaniem
  • - umiejętności dobierania i przeliczania parametrów skrawania
  • - doświadczenia w kalkulowaniu czasów obróbki i kosztów
  • - umiejętność interpretacji norm jakościowych
  • - znajomości narzędzi skrawających
  • - doświadczenia w optymalizowaniu programów NC
  • - wykształcenia min. średniego o kierunku technicznym
  • - znajomości obsługi pakietu MS Office

Oferujemy

  • Co zapewniamy:
  • - umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • - benefity w postaci dodatkowych premii (Wielkanocnej, wakacyjnej oraz grudniowej premii stażowej)
  • - dofinansowanie posiłków dla pracowników w aplikacji SmartLunch
  • - możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia finansowane przez pracodawcę
  • - stabilne, długotrwałe zatrudnienie w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 20 lat na polskim rynku

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae