Specjalista ds. Obsługi Klienta – firma produkcyjna
Zaczernie, Podkarpackie

praca 18 kwietnia, 13:04

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Sprzedażą produktów i usług oferowanych przez Firmę
  • • Poszukiwaniem i pozyskiwaniem nowych Klientów
  • • Obsługą administracyjną sprzedaży (przygotowaniem niezbędnych dokumentów i umów)

Wymagania

  • • Doświadczenie zawodowe w obsłudze Klienta, pozyskiwaniu go i prowadzeniu negocjacji
  • • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację
  • • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • • Umowę o pracę
  • • Wynagrodzenie podstawowe dopasujemy do Twojego doświadczenia, jesteśmy otwarci na oczekiwania Kandydatów
  • • Otrzymasz premie za pozyskanie nowych Klientów
  • • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe
  • • Szkolenia zewnętrzne oraz szkolenia językowe
  • • Imprezy integracyjne oraz pikniki pracownicze
  • • Karnety np. do kina
  • • Paczki dla dzieci
  • • Jubileuszowe prezenty
  • • Pożyczki

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae