Mechanik Utrzymania Ruchu – branża lotnicza
Tajęcina, Podkarpackie

praca 18 kwietnia, 12:38

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Naprawa i usuwanie usterek na maszynach CNC oraz innych urządzeniach produkcyjnych
  • • Tworzenie, monitorowanie oraz zamykanie dokumentacji towarzyszącej procesom napraw i przeglądów maszyn
  • • Wykonywanie analiz przyczyn awarii oraz wprowadzanie ulepszeń w celu podniesienia efektyw-ności pracy urządzeń i instalacji

Wymagania

  • Znajomość budowy maszyn oraz obrabiarek CNC (szlifierki, tokarki, frezarki, piece próżniowe) oraz układów hydraulicznych, pneumatycznych, smarowniczych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Oferujemy

  • • Umowę o Pracę (pierwsza umowa na min. 12 miesięcy)
  • • Podstawę wynagrodzenia ustalaną indywidualnie
  • • Pracę w systemie 2-zmianowym (6:00 – 14:15, 14:15 – 22:30)
  • • Premie roczne
  • • Świadczenia socjalne wypłacane dwa razy w roku
  • • Coroczną podwyżkę
  • • Dodatek za pracę w porze nocnej dodatek wyższy niż wskaźnik ustawowy
  • • Możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego lub niemieckiego
  • • Pakiet medyczny
  • • Ubezpieczenie na życie
  • • Kartę Multisport
  • • Imprezy integracyjne
  • • Owocowe środy
  • • Stołówkę zakładową - dwudaniowy obiad za 8 zł
  • • Rozwijanie pasji w klubach: sportowych, wędkarskim, tanecznym i turystycznym działających w firmie
  • • Bezpłatny parking dla samochodów, motocykli i rowerów
  • • Przystanek autobusowy obok firmy
  • • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae